www.hotel-ubytovani.com
Apartmány Kořenov Lestarka - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenApartmány Kořenov Lestarka - K hotelu přísluší parkovištěApartmány Kořenov Lestarka -  je k dispozici letní terasaApartmány Kořenov Lestarka - Televize umožňuje příjem satelitních programůApartmány Kořenov Lestarka - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmány Kořenov Lestarka - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouApartmány Kořenov Lestarka - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

Apartmány Lestarka
Kořenov 551, Kořenov 46849
Česká Republika
Pension-Korenov-Lestarka@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Apartmány Lestarka ubytování Kořenov Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Apartmány Lestarka - ubytování Kořenov | Vítejte

 
Apartmány Kořenov Lestarka Apartmány Lestarka se nachází v obci Kořenov, na pomezí Jizerských hor a Krkonoš, od Harrachova jsou vzdálené 4 km.

Místo je ideální pro zimní i letní rekreaci - na kole i pěšky lze poznávat veškeré krásy Jizerských hor. Kořenov a jeho okolí skýtá velké množství turisticky zajímavých míst vhodných k návštěvě.

Ubytování:
Pro hosty apartmánů Lestarka je připraveno celkem jsme 9 prostorných apartmánů s celkovou kapacitou 61 lůžek a možností přistýlky. Samozřejmosti je i celodenní možnost připojení na internet. Součastí každého apartmánu Lestarka v obci Kořenov je koupelna s vanou/sprchou a WC.

Gastronomie:
Každý apartmán Lestarka v obci Kořenov má kompletně vybavený kuchyňský kout (lednice, elektrický vařič, rychlovarná konvice, nádobí a příbory pro příslušný počet osob). V letě je pak k dispozici venkovní posezení s možnosti grilování

Okolí:
V zimě je obec Kořenov lyžařské středisko, a hostům apartmánů Lestarka nabízí 7 vleků, jednu lanovou dráhu a přibližně 80 km upravovaných běžeckých stop v obci a okolí.

Od jara do podzimu zde naleznou vyžití především turisté a cykloturisté. Jaro je na hranici Krkonoš a Jizerských hor překrásné a přímo láká k romantickým procházkám. Svoji rozlohou 55,67 km2 je Kořenov největší horskou obcí v Čechách.

Tip na Výlet:
V okolí Kořenova byla dokončena první etapa vyznačení cyklotras s názvem "Cykloturistické okruhy kolem Štěpánky". Různou kombinací značených tras, tak vzniklo několik různě náročných okruhů. Na těchto trasách si na své přijdou všichni, kteří mají rádi krásnou přírodu a zejména nádherné výhledy do kraje. Trasy jsou kombinovaně značeny silničním a pásovým značením - obojí je velice slušně přehledné.